O nas

Royal Horse to francuska firma zajmująca się od 40 lat produkcją specjalistycznych pasz dla koni wykorzystywanych w celach sportowych, rekreacyjnych oraz hodowlanych. Marka Royal Horse została założona w 1970 roku przez Royal Canin (członka grupy kapitałowej InVivo), znanego producenta karmy dla zwierząt domowych. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo zyskiwało wiedzę i doświadczenie w dziedzinie żywienia koni. Obecnie Royal Horse posiada zespół liczący blisko 140 ekspertów rozmieszczonych w 13 stacjach badawczych we Francji, Brazylii, Meksyku, Indiach, Indonezji oraz Wietnamie. Skład każdego produktu jest owocem pracy tych że ekspertów, a receptura każdej mieszanki jest poparta wieloma badaniami. Wszystko to pozwoliło na stworzenie produktów wysokiej jakości przeznaczonych dla koni o zróżnicowanych potrzebach. Obecnie marka Royal Horse jest znana i ceniona na całym świecie przez jeźdźców i hodowców. Potwierdzeniem tego, że produkty Royal Horse spełniają najwyższe normy jakości jest odznaczenie ich produktów wieloma certyfikatami, a także przynależność przedsiębiorstwa do CNEF (French Equine Nutrition Club). Pasze Royal Horse pozwalają w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w każdym koniu.

Dystrybucja

Klienci hurtowi

Wyłącznym dystrybutorem pasz Royal Horse w Polsce jest firma Equirria Sp. z o.o. Firmy chcące rozpocząć sprzedaż pasz Royal Horse oraz klientów zainteresowanych zamówieniami paletowymi zapraszmy do kontaktu:

Telefon: +48 602 278 047 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 - 18:00)

E-mail: kontakt@equirria.com


Klienci detaliczni

Klientów detalicznych zapraszamy do kategorii Royal Horse w naszym sklepie internetowym oraz do naszych punktów sprzedaży stacjonarnej w Katowicach i Pruszkowie.